Krajowy Fundusz Szkoleniowy to bezzwrotne środki w formie dotacji przeznaczone dla przedsiębiorców na realizację usługi kształcenia ustawicznego. Przeważnie raz do roku (styczeń – luty) organizowany jest nabór wniosków przez wydzielone do tego zadania Urzędy Pracy. Możliwe jest pozyskanie dofinansowania do 100% kosztów szkolenia dla mikroprzedsiębiorstw i do 80% dla pozostałych podmiotów gospodarczych (na 1 pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, przeważnie min. ½ etatu, max. kwota dofinansowania nie może przekroczyć 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku – czyli ok. 16 tys. PLN).

Firma Solutions & BHP świadczy w tym zakresie usługi szkoleniowo-doradcze, od diagnozy potrzeb szkoleniowych przez opracowanie kompletnej dokumentacji aplikacyjnej (w tym rozliczenie wniosku) po organizację i przeprowadzenie szkolenia.

Tym samym nasza oferta to:

 1. diagnoza potrzeb szkoleniowych i zaproponowanie tematyki oraz formatu szkolenia;
 2. napisanie wniosku o dofinansowanie w ramach naborów ze środków KFS do PUP/GUP w danej lokalizacji (w tym temacie działamy głównie na terenie Polski południowej i centralnej, tj. woj. małopolskie, śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie oraz mazowieckie);
 3. pilotaż od złożenia wniosku po jego ocenę w danym Urzędzie Pracy;
 4. przygotowanie dokumentacji do podpisania umowy o dofinansowanie w ramach środków z KFS;
 5. realizacja szkolenia;
 6. pomoc w rozliczeniu pozyskanego dofinansowanie ze środków KFS.

Więcej informacji o tym działaniu znajduje się na stronie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej lub na stronach Urzędów Pracy dla danego regionu/miasta.

W razie zainteresowania współpracą zachęcamy do kontaktu przez poniższy formularz lub kontakt telefoniczny pod numerem 516-818-119.

  Jestem zainteresowany kompleksową obsługą w ramach pozyskania dofinansowania na realizację kształcenia ustawicznego w ramach naboru ze środków KFSJestem zainteresowany realizacją szkolenia w ramach pozyskanego dofinansowania ze środków KFS

  Wysyłając formularz akceptujesz zasady polityki prywatności serwisu www.solutionsbhp.pl
  Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.